Yükleniyor...

Hakkımızda

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa +Kurumsal Hakkımızda

Hakkımızda

Hazır Web Sitesi


hazirwebsiten.net, 2020 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Her ne kadar Hazır Web Site Ajansı 2020  yılında kurulmuş olsa da ondan öncesinde farklı isimlerde 2012 Yılından beri serbest çalışan olarak onlarca firmaya web sitesi hizmeti vermiştir.

Yıllardır firmalara, şirketlere, derneklere ve şahıslara web tasarım hizmeti vermiş olmanın getirdiği tecrübe ile sektörün nelere ihtiyaç duyduğunu, firma sahiplerinin ne istediğini, nelerin olmasını istdiklerini çok iyi anlamış ve bunu hazır yazımlara dökerek firmaların ihtiyacını karşılayacak scripler yazarak hizmete sunmuştur.

Sektörde uzun yılların verdiği tecrübe ile hizmet veren firmamız müşterilerinden sürekli dönütler alarak web sitesi sistemlerini sürekli geliştirmektedir. Ayrıca Web yazılım teknolojilerindeki yenilikleri dikkatli bir şekilde izlemekte, sistemlerini ücretsiz bir şekilde güncellemektedir. Bu güncellemeler kesinlikle müşterilerine fatura edilmemektedir.

Hazır Web Sitesi olarak,

Hazır Site = Hazır Web Sitesi

Yapımı haftalar, aylar süren web siteleri yerine bir internet sitesinde ihtiyaç duyulan her şeyi önceden hazırlıyoruz. Bu sayede müşterilerimize hem zamandan hem de paradan tasarruf ettiriyoruz.

Şimdi Site Kur

İnternet sitenizi kurmak için hemen tasarımınızı seçin. Aynı gün içerisinde hemen kuralım sizde firmanızla internetteki yerinizi alın.