Yükleniyor...

Tüm Sektörle Uyumlu Kurumsal Web Sitesi İnnova

Yazılarımız ve Makalelerimiz.

Anasayfa +Kurumsal Blog Tüm Sektörle Uyumlu Kurumsal Web Sitesi İnnova
16 Kasım 2020, 21:43 0 Yorum 221 Okuma

Hazır Web Siten Olarak Hazırlamış olduğumuz Kurumsal Web Sitesi İnnova Hazır web sitesi 7/24 açık bir mağazaya yada sizi tanıtan bir web siteye sahip olma şansı sunar Kurumsal kimliğinizi en doğru ve etkili şekilde yansıtmanız adına etkili Tasarımlar hazırlanan Hazır web tasarımı uygulamaları en düşük maliyet gerektiren reklam çalışmalarındandır. Hazır Web Tasarım Teknolojisine Neden İhtiyaç Duyulur? Yapılan analiz sonrası firmaların ihtiyaçlarına yönelik olarak hazırlanan günümüzün en yeni teknoloji gelişmeleri tercih etmemiz.

 

Hazır Kurumsal Web Sitesi İnnova Özel Kurumsal Web Sitesi

Özel web sitesi 7/24 açık bir mağazaya sahip olma şansı sunar Kurumsal kimliğinizi en doğru ve etkili şekilde yansıtmanız adına etkili içerikler ile hazırlanan özel web tasarımı uygulamaları en düşük maliyet gerektiren reklam çalışmalarındandır.

 

Özel Web Tasarım Uygulamalarına Neden İhtiyaç Duyulur?

Yapılan analiz sonrası firmaların ihtiyaçlarına yönelik olarak hazırlanan günümüzün en yeni teknoloji gelişmeleri tercih edilmektedir. Adım adım tüm detaylar düşünülerek tasarlanan özel web tasarım uygulamaları gerektiği zaman kolaylıkla güncellenebilir özellikleri ile..

 

Hazır Kurumsal Web Sitesi İnnova İhtiyaçları önceden belirlenmiş olan kullanıcıya yönelik olarak hazırlanmış web sitelerine hazır web sitesi adı verilir. Kullanıcının isteğine göre şekillenmiş olan hazır web siteleri, en kısa sürede kendisine teslim edilerek hazır hale getirilir. Bu konuda hizmet vermekte olan güvenilir firmalardan satın alım işlemini yapabilmek mümkün olur. Kullanıcıyı ilgilendiren bir konuda tasarlanmış olan web sitesi, ihtiyaçlara en iyi şekilde cevap verir.

 

Neden Hazır Kurumsal Web Sitesi İnnova Web Sitesi Kullanılır?

Kurumsal Web Sitesi İnnova ya da modern ismiyle  pek çok Sektörde Kullanabilirsiniz. İşini online olarak yapabilmelerini sağlar. Bu sitelerin en önemli özelliği daha çok kişiye ulaşarak siparişlerin artması olur. Elektronik Vb satışı veya onarım hizmetleri içinde hazır siteleri kullanabilirler.

 

Hazır Kurumsal Web Sitesi İnnova Web Sitesi Özellikleri

Hazır Kurumsal Web Sitesi İnnova Kurumsal firmalara ilişkin olarak firmamız tarafından verilen hazır web sitesi paketleri müşterilerimizin beklentilerini doğrultusunda şekillenir. Kurumsal firma paketleri içerisinde; web tasarım paketi, ürün satış web sitesi, sürücü kursu web paketi, cafe web paketi, otel ya da pansiyon web paketi, nakliyat ve lojistik web paketi, sağlık web paketi, mimarlık ve inşaat web paketi, hukuk bürosu web paketi ve doktor ya da hastane web paketi bulunur. Kurumsal firma müşterilerimiz için hazır web sitesi kurulumlarını müşteri isteği doğrultusunda gerçekleştirmekteyiz.

SİPARİŞ VERMEK İÇİN SAYFAYI ZİYARET EDİNİZ. TIKLAYINIZ

 

 

Hazır Kurumsal Web Sitesi İnnova web sitelerinin özellikleri şunlardır;

 

1- Responsive Mobil Uyumlu Tasarım. (Tablet ve Telefonlarınızda kusursuz görünüm. 4 Renk Seçeneği
2- Responsive Gelişmiş Yönetim Paneli Sayesinde Sitedeki Tüm Alanları Yönetebilirsiniz.(Telefon ve Tabletinizden Yönetim Panelini mobil uyumlu kullanabilirsiniz.)
3- Sınırsız Ürün ekleme / silme / düzenleme, Title, Keyword, Description ve etiket sistemi ayarları
4- Ürünlere çoklu resim ekleme özelliği.
5- Sınırsız Sayfa Ekleme / Silme / Düzenleme.
6- Slider Alanı Yönetimi.
7- Sınırsız Bizden Haberler Ekleme / Silme Düzenleme. (Etiket Sitemi)
8- Firma Bilgileri, Site başlığı, anahtar kelime ve site açıklamasını admin panelinden belirleyebilirsiniz.
9- Sınırsız Ürün Kategorileri Ekleme / Silme / Düzenleme
10- Resim Galerisi Yönetimi.
11- Hizmet Sayfaları Yönetimi. Sınırsız Ekleme / Silme / Düzenleme. (Etiket Sitemi)
12- Online Site Sayacı
13- Video Galerisi Yönetimi
14- İletişim Sayfası Ayarları 15- Google Mapstan Konumunuzu seçtiğinizde iletişim sayfasında maps haritanız çıkmaktadır.
16- Sosyal Medya Link Yönetimi.
17- Sef Seo Link Yapısı ile googlede daha çabuk index alma.
18- Menü Yönetimi (Site menüsünü İstediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.)
19- Ana Sayfa Blok Yönetimi ( Ana Sayfadaki Blokları Aktif ve Paif Yapabilirsiniz.
20- Referanslar Yönetimi
21- Müşteri yorumları modülü
22- Ve daha bir çok özellik.

 

Eğer sizlerde Kurumsal Web Sitesi İnnova Tam Uyumlu Sektörel Firma olarak çalışıyorsanız bu özelliklere ve daha fazla özelliğe sahip web sitesine sahip olmak için tercih edebilirsiniz.

 

Hazır Kurumsal Web Sitesi İnnova Web Sitesi Nasıl Kurulur?

Kurumsal Web Sitesi İnnova veya özel olarak hazırlanan web sitesini kurabilmek için satın alma aşamasının tamamlanması gerekir. Bunun için öncelikle Kurumsal Web Sitesi İnnova web sitesi tasarım seçenekleri incelenerek tema rengi, web sitesi şekli veya diğer özelliklerle sektörünüze uygun bir tema seçilir. Sonrasında ise satın al butonunu kullanılarak satın alma aşamasına geçilir. Bu aşamada ilk olarak web sitesi için bir alan adı belirlenir. Daha sonra ise ödeme bölümüne geçilir. Bu bölümde sitede olması istenen ek hizmetler belirlenerek satın alma işlemi tamamlanır. Sonrasında da yönetici paneline giriş yapmak suretiyle web sitesi kullanılmaya başlanır.

 

Hazır Kurumsal Web Sitesi İnnova Web Sitesi Fiyatları

Hazır Kurumsal Web Sitesi İnnova web sitelerinde ürünler, yorum, hakkımızda, bakım onarım, galeri ve iletişim gibi bölümler yer alır. Bu bölümlerin kullanılabilmesi içinde sınırsız içerik ekleme, ürün ekleme veya hizmet ekleme modülleri bulunur. Bu modüller kişiler tarafından paketten çıkarılabilir veya ek modüller tercih edilebilir. Bunun için hazır Kurumsal Web Sitesi İnnova web sitelerindeki fiyatlar alınacak site paketinin özelliğine bağlı olarak değişir.

Ayrıca siteler için domain ve kurulum hizmetleri de eklenerek net site fiyatı belirlenir. Bu fiyatın Kurumsal Web Sitesi İnnova uygun olması durumunda ise fiyat ödemesi yaparak siteler kullanılmaya başlanabilir. Ayrıca hazırlanan siteler SEO uyumlu oldukları için isimlerinin Google ortamında duyulması daha hızlı olur.

Hazır Kurumsal Web Sitesi İnnova için Aklınıza Takılan Soru ve Cevapları Hazırladık Sıkça Sorulan Sorular İçin Tıklayınız.

 

BİLGİLENDİRME

Aklınıza Takılan Herhangi bir konu için lütfen bizimle iletişime geçiniz., Müşteri paneliniz'den destek (Ticket) bildirimi oluşturarak yada iletişim gönderebilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum