Yükleniyor...

Kurumsal Sektör E-Ticaret Sitesi Swall

Yazılarımız ve Makalelerimiz.

Anasayfa +Kurumsal Blog Kurumsal Sektör E-Ticaret Sitesi Swall
15 Kasım 2020, 23:39 0 Yorum 125 Okuma

Hazır Web Siten Olarak Hazırlamış olduğumuz Kurumsal Sektör E-Ticaret Sitesi Swall Hazır web sitesi 7/24 açık bir mağazaya yada sizi tanıtan bir web siteye sahip olma şansı sunar Kurumsal kimliğinizi en doğru ve etkili şekilde yansıtmanız adına etkili Tasarımlar hazırlanan Hazır web tasarımı uygulamaları en düşük maliyet gerektiren reklam çalışmalarındandır. Hazır Web Tasarım Teknolojisine Neden İhtiyaç Duyulur? Yapılan analiz sonrası firmaların ihtiyaçlarına yönelik olarak hazırlanan günümüzün en yeni teknoloji gelişmeleri tercih etmemiz.

 

Hazır Kurumsal Sektör E-Ticaret Sitesi Swall Özel Kurumsal Web Sitesi

Özel web sitesi 7/24 açık bir mağazaya sahip olma şansı sunar Kurumsal kimliğinizi en doğru ve etkili şekilde yansıtmanız adına etkili içerikler ile hazırlanan özel web tasarımı uygulamaları en düşük maliyet gerektiren reklam çalışmalarındandır.

 

Özel Web Tasarım Uygulamalarına Neden İhtiyaç Duyulur?

Yapılan analiz sonrası firmaların ihtiyaçlarına yönelik olarak hazırlanan günümüzün en yeni teknoloji gelişmeleri tercih edilmektedir. Adım adım tüm detaylar düşünülerek tasarlanan özel web tasarım uygulamaları gerektiği zaman kolaylıkla güncellenebilir özellikleri ile..

 

Hazır Kurumsal Sektör E-Ticaret Sitesi Swall İhtiyaçları önceden belirlenmiş olan kullanıcıya yönelik olarak hazırlanmış web sitelerine hazır web sitesi adı verilir. Kullanıcının isteğine göre şekillenmiş olan hazır web siteleri, en kısa sürede kendisine teslim edilerek hazır hale getirilir. Bu konuda hizmet vermekte olan güvenilir firmalardan satın alım işlemini yapabilmek mümkün olur. Kullanıcıyı ilgilendiren bir konuda tasarlanmış olan web sitesi, ihtiyaçlara en iyi şekilde cevap verir.

 

Neden Hazır Kurumsal Sektör E-Ticaret Sitesi Swall Web Sitesi Kullanılır?

Kurumsal Sektör E-Ticaret Sitesi Swall ya da modern ismiyle  pek çok Sektörde Kullanabilirsiniz. İşini online olarak yapabilmelerini sağlar. Bu sitelerin en önemli özelliği daha çok kişiye ulaşarak siparişlerin artması olur. Elektronik Vb satışı veya onarım hizmetleri içinde hazır siteleri kullanabilirler.

 

Hazır Kurumsal Sektör E-Ticaret Sitesi Swall Web Sitesi Özellikleri

Hazır Kurumsal Sektör E-Ticaret Sitesi Swall Kurumsal firmalara ilişkin olarak firmamız tarafından verilen hazır web sitesi paketleri müşterilerimizin beklentilerini doğrultusunda şekillenir. Kurumsal firma paketleri içerisinde; web tasarım paketi, ürün satış web sitesi, sürücü kursu web paketi, cafe web paketi, otel ya da pansiyon web paketi, nakliyat ve lojistik web paketi, sağlık web paketi, mimarlık ve inşaat web paketi, hukuk bürosu web paketi ve doktor ya da hastane web paketi bulunur. Kurumsal firma müşterilerimiz için hazır web sitesi kurulumlarını müşteri isteği doğrultusunda gerçekleştirmekteyiz.

SİPARİŞ VERMEK İÇİN SAYFAYI ZİYARET EDİNİZ. TIKLAYINIZ

 

 

Hazır Kurumsal Sektör E-Ticaret Sitesi Swall web sitelerinin özellikleri şunlardır;

 

Mobil Uyumlu Gelişmiş Yönetim Paneli
Ürüne İndirim ve Kampanya tanımlama
Sınırsız Ürün Yönetimi
Ürün Kategori Yönetimi
Stok ,adet,kdv oranı belirleyebilme
Sizin için seçtiklerimiz modülü
Kampanyalı Ürünler Modülü
Kategori Ürünleri Tab Slider Modülü.
Ana sayfa Resimli Kategoriler modülü
İyzico Ödeme Modülü
Havale / Eft Modülü
Kapıda Ödeme Modülü
Para Birimi
Üye Yönetimi
Üye grupları oluşturma ve Oluşturulan gruplara indirim oranı belirleme
Sınırsız Yönetici Ekle / Kaldır
Promosyon Kodu Özelliği
Hizmetlerimiz Yönetimi
Katalog Yönetimi
Kadro Yönetimi
Referans Yönetimi
Site Logosu, Açıklamaları, Seo Alanları Kontrolu
Gelişmiş İstatistikler
Banner Alanı Yönetimi
Kargo Yönetimi
Blog / Haber yönetimi.
Bilgi Sayfaları Yönetimi
İletişim Ayarları
Site Haritası
Banka Sanal Pos Modülleri Opsiyonel
Paytr Ödeme Modülü Opsiyonel
Shopier Ödeme Modülü Opsiyonel
Moka Ödeme Modülü Opsiyonel
Netgsm SMS Modülü Opsiyonel
İleti Merkezi SMS Modülü Opsiyonel
XML ürün aktarım modülü Opsiyonel
Whatsapp Destek Modülü Opsiyonel

 

Yazılım Modülleri

  • Opsiyonel olarak belirtilen özellikler ücretli olarak eklenen modüllerdir.
  • Modüller sayfamızdan inceleyebilirsiniz.
  • Modüller sayfasına ulaşmak için Tıklayın

 

Eğer sizlerde Kurumsal Sektör E-Ticaret Sitesi Swall Tam Uyumlu Sektörel Firma olarak çalışıyorsanız bu özelliklere ve daha fazla özelliğe sahip web sitesine sahip olmak için tercih edebilirsiniz.

 

Hazır Kurumsal Sektör E-Ticaret Sitesi Swall Web Sitesi Nasıl Kurulur?

Kurumsal Sektör E-Ticaret Sitesi Swall veya özel olarak hazırlanan web sitesini kurabilmek için satın alma aşamasının tamamlanması gerekir. Bunun için öncelikle Kurumsal Sektör E-Ticaret Sitesi Swall web sitesi tasarım seçenekleri incelenerek tema rengi, web sitesi şekli veya diğer özelliklerle sektörünüze uygun bir tema seçilir. Sonrasında ise satın al butonunu kullanılarak satın alma aşamasına geçilir. Bu aşamada ilk olarak web sitesi için bir alan adı belirlenir. Daha sonra ise ödeme bölümüne geçilir. Bu bölümde sitede olması istenen ek hizmetler belirlenerek satın alma işlemi tamamlanır. Sonrasında da yönetici paneline giriş yapmak suretiyle web sitesi kullanılmaya başlanır.

 

Hazır Kurumsal Sektör E-Ticaret Sitesi Swall Web Sitesi Fiyatları

Hazır Kurumsal Sektör E-Ticaret Sitesi Swall web sitelerinde ürünler, yorum, hakkımızda, bakım onarım, galeri ve iletişim gibi bölümler yer alır. Bu bölümlerin kullanılabilmesi içinde sınırsız içerik ekleme, ürün ekleme veya hizmet ekleme modülleri bulunur. Bu modüller kişiler tarafından paketten çıkarılabilir veya ek modüller tercih edilebilir. Bunun için hazır Kurumsal Sektör E-Ticaret Sitesi Swall web sitelerindeki fiyatlar alınacak site paketinin özelliğine bağlı olarak değişir.

Ayrıca siteler için domain ve kurulum hizmetleri de eklenerek net site fiyatı belirlenir. Bu fiyatın Kurumsal Sektör E-Ticaret Sitesi Swall uygun olması durumunda ise fiyat ödemesi yaparak siteler kullanılmaya başlanabilir. Ayrıca hazırlanan siteler SEO uyumlu oldukları için isimlerinin Google ortamında duyulması daha hızlı olur.

Hazır Kurumsal Sektör E-Ticaret Sitesi Swall için Aklınıza Takılan Soru ve Cevapları Hazırladık Sıkça Sorulan Sorular İçin Tıklayınız.

 

BİLGİLENDİRME

Aklınıza Takılan Herhangi bir konu için lütfen bizimle iletişime geçiniz., Müşteri paneliniz'den destek (Ticket) bildirimi oluşturarak yada iletişim gönderebilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum